Thermowood Ahşap Cephe Kaplama

Portfolio

Thermowood Dişbudak Cephe

DAYANIKLI VE ÇOK KULLANIŞLI

Novathermowood dişbudak cephe kaplama ürünleri, zemin kullanımlarında olduğu gibi cephede de mükemmel sonucun elde edilmesini sağlar. Ölçüsel kararlılığı sayesinde cephe kaplamalarında en iyi alternatiflerden biri olmaktadır. Endüstriyel ormanlardan elde edilen novathermowood dişbudak cephe kaplamaları farklı ebatlarda üretilmektedir. Hareli bir yapıya sahip olduğu için gösterdiği performans ve ürünün yapısal özelliği sebebi ile biz ona “karakteri yansıtan” diyoruz. Binalarınızın farkını ortaya çıkarmak istiyorsanız, estetik bir görünüm arıyorsanız, uzun ömürlü ve dayanıklı kullanımıyla novathermowood dişbudak cephe kaplaması aradığınız cevap.

Portfolio

Thermowood İroko Cephe

ŞIK, ESTETİK VE DAYANIKLI

Cephe tasarımlarınıza şıklığı ile estetik bir görünüm kazandıran novathermowood iroko cephe kaplamaları ürünleri ile binalarınız elit bir yapıya bürünüyor.
Doğadan elde edilmesi ile başlayan süreçte dayanıklılığı ile bilinen iroko ağacına thermowood işlemi sayesinde stabil ve etkileyici sonuçlar elde edeceğiniz bir çözüme kavuşturuyoruz.
Novathermowood iroko cephe kaplama ürünleri açık bal rengi ile mekânlarınıza şıklık ve zarafet katacak.

Portfolio

Thermowood Çam(A Kalite )Cephe

DOĞALLIĞIN ESTETİĞİ

Yeryüzünde bol miktarda bulunan çam ağacını thermowood işlemi ile novathermowood cepheye dönüştürerek sizlere en doğal olanı en iyi şekilde sunuyoruz. Novathermowood çam cepheler, geçmişten günümüze kadar yaşamın her alanında kendine yer bulmuş çam ağacının inovatif bir yansımasıdır. Ahşabın içerisindeki reçine ve ekstra aktif maddelerden arındırarak dış cepheleriniz için geleneksel bir o kadarda yenilikçi bir kimlik sunuyoruz. Doğaya eşsiz uyumu, hava şartlarına mükemmel adaptasyonu fayda – maliyet dengesi ile novathermowod çam cephe ürünleri yapılarınız için özenle üretiliyor. Budaklı yapısı, geleneksel olanı sevenlerin tercihi olmaktadır. Doğal görünümünün yanı sıra ekonomik çözüm sunan novathermowood çam cephe ürünleri tam size göre.

Portfolio

Thermowood Çam(Ekstra Kalite )Cephe

DOĞAL VE DEĞERLİ

Alışıla gelmiş çam ağacı karakteristiğinden farklı görünüm sunan novathermowood çam (ekstra) cephe kaplamaları, çam ağacının dokusunu isteyen ancak çam ağacının budak yapısını tercih etmeyenler için özel olarak elde edilmiştir. Novathermowood ekstra çam cepheler, olağandan farklısını isteyenlere özel bir tasnif işlemi ile özenle seçilerek hazırlanmaktadır. Dokusu ile çam ağacının görsel zevkini sağlaması ve geleneksel olanı farklı bir bakış açısı ile sunmasından dolayı biz ona ‘sıradışı’ diyoruz. Novathermowood ekstra çam cephe kaplamalarının diğer ağaç türlerinde de olduğu gibi yalıtım ve dayanıklılığı mükemmeldir. Novathermowood ekstra çam cephe ürünlerini sıradışı tercihler için özenle seçiyor, titizlikle üretilip müşterilerimize sunuyoruz.

Portfolio

Thermowood Manolya Cephe

ESTETİK ve DOĞAL

Novawood’un yeni ürünü olan novathermowood manolya cephe kaplamaları, uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonrası projelerinize farklı bir bakış açısı katarak kendine has dokusu ve rengi ile beğeninize sunulmaktadır. Kuzey Amerika’nın sürdürülebilir ormanlarının temel ağaç türü olan manolya ağacı sert ağaç sınıfında yer almaktadır. Sade hare yapısı, koyu karamel rengi ve hafifliği dış mekân cephe kaplamalarına farklı bir bakış açısı katacaktır. Sade yüzeyi ve kendine has yapısından dolayı ona ‘özgün’ diyoruz.

Portfolio

Thermowood Ayous Cephe

Novawood’un yeni ürünü olan novathermowood ayous cephe kaplamaları, novathermowood Çam A kalite ürünümüze alternatif olarak yumuşak ve pürüzsüz yapısıyla beğeninize sunulmaktadır. Ayous son yıllarda popüler hale gelen tropikal bir yumuşak ağaç türüdür. Yapısında budak bulunmayan, parlak ve uzun çizgilerden oluşan düz damar dokulu bir görünüme sahiptir. Thermowood işlemi sonrası sıcak altın sarısı kahve görünümü almaktadır. Hafif olması uygulama anlamında kolaylık sağlamaktadır. Diğer thermowood ürünlerimizde sunduğumuz tüm dayanıklılık koşulları thermowood ayous ürünümüz içinde geçerlidir. Dış cephelerinizi ayous ağacı ile parlatabilirsiniz!

İLETİŞİM

© DECCO YAPI 2020